Hip-Hop Ailesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hip-Hop Ailesi

Destek vermekten çekinmeyiniz..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Takım Koşuyor Ama Nereye Koştuğunu Bilmiyor"

YazarMesaj
Santiago Moreneza
Er
Er

Forum Puanı : 58
Rep Puanı : 0

Takım Koşuyor Ama Nereye Koştuğunu Bilmiyor" Empty
MesajKonu: Takım Koşuyor Ama Nereye Koştuğunu Bilmiyor"   Takım Koşuyor Ama Nereye Koştuğunu Bilmiyor" Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:47 pm

Kaptanımız Alex de Souza, çok kötü bir dönem geçirdiklerini ancak bunun altından sadece çalışarak kalkabileceklerini söyledi. Kaptan, kendi internet sitesindeki hem özeleştiri yapıp hem de çıkış yolunu gösterdiği yazısında şu ifadelere yer verdi: “10 Ocak’tan beri Avrupa, Süper Lig ve kupada zorlu maçlar oynadık. Bu dönemden hasarsız çıkamadık. Büyük bir bedel ödedik. Lille’e elendik, kupada zar zor turladık. Ligde de 21 puanın 13’ünü kaybettik. G.Saray ve Bursa da bize karşı avantaj sağladı.

ÇOĞU insanın hırsımızın olmadığını ve savaşmadığımızı söylediklerini duyuyorum. Buna inanmıyorum. Bence ihtiyacımız olan şey düzgün futbol oynamak. En büyük problemleri top bizdeyken yaşıyoruz. Yeteri kadar kalite olmayınca çok şey kaybediyoruz. Kontrataklara maruz kalıp maçları kaybediyoruz. Takım koşmuyor değil sadece nereye koştuğunu bilmiyor. Böylece rakiplerimizin işini kolaylaştırıyoruz. Çalışıp daha iyiyi hedeflememiz lazım. Bunu başardığımızda sonuçlar da gelecektir. Çalışmak, çalışmak ve çalışmak tek seçeneğimiz.”

Ligdeki 6 sezonunda ilk kez geçen hafta atıldığını belirten Alex “Kırmızıyı hak edecek bir hareket yapmadım. Üzüldüğüm şey bu zor dönemde takımımı yalnız bırakmak” dedi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangı Takım
» "Daum`la Aramızda Bir Sorun Yok"